Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 569 of /var/www/vhosts/plesk.kaunasvisit.com/kaunasvisit.lt/includes/menu.inc).

Aukštos kokybės apartamentai Kaune ir Vilniuje - ilgai viešnagei atvykstantiems svečiams

 

Apartamentai Vilniaus g. 13A, Kaunas

Apartamentai

Pirmame pastato aukšte įsikūręs naujai įrengtas Saulėja SPA centras su masažo ir procedūrų kabinetais, pirtimi, sūkurine vonia. Geriausi Saulėja SPA centro masažo ir Spa procedūrų specialistai lauks ir stengsis kas kartą nustebinti mūsų apartamentų gyventojus.

Kaunas visit apartamentai įsikūrę pačioje senamiesčio širdyje, pagrindinės Vilniaus gatvės susikirtime su M. Daukšos gatve. Vilniaus gatvė vietinių gyventojų ir miesto svečių mėgstamiausia susitikimų vieta su daug puikių kavinių, restoranų ir barų, vedanti į Kauno rotušės aikštę, kur kasdien susitinka daugybė miestelėnų. Iš Kaunas visit apartamentų ramaus ir saugaus vidinio kiemo pro arką patenkama tiesiai į senamiesčio šurmulį. Mūsų apartamentų gyventojams pėsčiomis nukeliauti į kavinę, restoraną, muziejų ar Kauno santaką netruks nei kelių minučių.

Namo laiptinėje įrengtas infraredinis šildymas, ši naujausia švediška technologija leidžia jausti tiesioginę šilumą iš karto, patalpa šildoma tolygiai, todėl pastoviai palaikoma komfortabili temperatūra leidžia jaustis kaip namie tik įžengus pro namo duris. Namas apšiltintomis sienomis, kad žiemą būtų jauku ir šilta, o vasarą vėsu ir gaivu. Apartamentų gyventojai mielai laukiami ir su dviračiais, dviračiams saugiai palikti bus skirta šviesi rakinama laiptinė. 

Atstumai pėsčiomis iki:

Rotušės aikštės – 5 min.

Laisvės alėjos – 8 min.

Atstumai automobiliu iki:

Autobusų stoties – 7 min.

Geležinkelio stoties - 8 min.

Tarptautinio Kauno oro uosto – 23 min.

 

Apartamentai Daugirdo g. 2, Kaunas

Apartamentai daugirdo

Praėjusio amžiaus viduryje statytame name esantis butas, rekonstruotas pagal projektą, kurio tikslas buvo išsaugoti sovietiniais laikais Kaune statyto būsto dvasią ir pritaikyti gyvenamąją erdvę šiuolaikiniams poreikiams. Buto interjeras, kurtas su nostalgišku retro prieskoniu, kuriame naudojami vintažiniai danų dizaino originalūs baldai – valgomojo kėdes, žurnalinis staliukas, etažerė - be naujumo pojūčio. Svetainės sieną virš sofos puošia D. Katinaitės tapybos darbas. 

Daugirdo apartamentai - tai 3 kambarių apartamentai su svetaine, miegamuoju ir darbo kambariu. Erdvioje svetainėje pro langą atveria Nemuno pakrantės vaizdas ir išryškėja nestandartinė pastato architektūra bei langų forma. Miegamajame sukurta itin jauki ir rami atmosfera, erdvei dekoruoti buvo pasirinktas subtilus tabako atspalvis, jaukią nuotaiką dar labiau pabrėžia užuolaidų aksomas. 

Atstumai pėsčiomis iki:

Rotušės aikštės – 3 min.

Laisvės alėjos – 15 min.

Atstumai automobiliu iki:

Autobusų stoties – 7 min.

Geležinkelio stoties - 6 min.

Tarptautinio Kauno oro uosto – 23 min.

 

Apartamentai Verkių g. 68B, Vilnius

Apartamentai Vilnius

Verkių gatvėje, ties ramiu Neries vingiu, pušyno ir žalumos apsuptame name, naujai įrengti 3 kambarių apartamentai. Šiuose apartamentuose jus lydės ypatingas ramybės, komforto jausmas. Puiki gyvenimo kokybė - saugumas, ramybė ir išskirtinė aplinka. Apylinkėse gamtos apsuptis – Verkių regioninis parkas, o iki Vilniaus centro tik 5,5 km.

Atstumai automobiliu iki:

Miesto centro  – 12 min.

Gedimino prospekto – 15 min.

Atstumai automobiliu iki:

Autobusų stoties – 18 min.

Geležinkelio stoties - 18 min.

Tarptautinio Kauno oro uosto – 19 min.